medyumdua.net - 2013

Medyum Dua Hakkında

İnsanların yaradılış itibarıyla en üstün varlık olduğunu ve medyumluk vasfının tüm insanlarda olduğunu bilinmelidir. Ancak medyum olanların bu yeteneği açığa çıkartılmıştır bu nedenle her insanda bu medyumluk açığa çıkmadığından, bu tür uygulamalara girişememektedir. Havas âlimi ya da Havas ilmi ile medyumluk yapan kişi, medyum; bir insanın tüm sorunlarını dinledikten sonra bunları özümser ve açığa çıkan sorunlara çözümler üretmek için çalışır.

Havas ilmini benimseyen medyum; Kur’an alfabesini Ebcet kullanır ya da bir takım ayet ve esmaları ihtiyaca uygun olarak düzenler. Böylece medyumluk olarak yaptıkları ile kişinin sorunlarına çözüm olacak Vefki hazır hale getirir ki bu Vefkin de kuşkusuz bir ritüeli vardır. Her türlü uygulama için uygun olan belirli zaman vardır ve yıldızların evrendeki konumlarına göre en uygun zamanın belirlenmesi gerekir. Medyumluk zor bir iştir ve her insan medyum olacak ilme ve yeteneğe sahip değildir. Sonuç olarak herkes medyum olmanın ağır yükünü kaldıramaz.

Medyum Dua; birçok insanın farkında dahi olmadığı ancak büyü bozma gereksinimi doğan birçok farklı büyünün bozulması sağlamaktadır. Büyü bozmada kesinlikle derin bilgi sahibidir. Kendisi tarafından doğru yöntemler ile yapılması gereken ve büyük bir ilim gerektiren konular ile çalışmaktadır.

Medyum Dua

Uzmanlık

Medyum Dua 'nın uzmanlık alanlarındaki yoğun çalışmalarının olduğu sıralamadır.

1970
Havas İlmi
1975
Vefk İlmi
1978
Cifr İlmi
1980
Ledün İlmi
1980
Remil İlmi
2000
Yıldızname
2002
Rüyalar
2004
Şifalı Doğal Taşlar
2004
Şifalı Şerbetler